OPŁATY - Zwrot podatku z USA


Nasza prowizja od rozliczenia jednego roku podatowego z USA wynosi: 349 zł

Forma zwrotu podatku z USA

Czek przesyłany przez urząd na adres klienta lub przelew na konto klienta w USA. Ponieważ zwrot trafia z urzędu bezpośrednio na adres/konto klienta, nasza prowizja pobierana jest przed wysłaniem deklaracji podatkowych do USA.
UWAGA: Podatkiem federalnym i stanowym zajmują się osobne urzędy. Jeśli z rozliczenia wychodzi również należny zwrot stanowy to zostanie on wypłacony osobnym czekiem/przelewem.


Gwarancja najlepszej ceny

Podatki z USA rozliczamy już od 20 lat (od 2000 roku). Naszą ofertę kierujemy bezpośrednio do studentów, z pominięciem kosztownego pośrednictwa organizatorów wyjazdów W&T. Dzięki temu możemy zagwarantować najniższe ceny usług. Jeśli uda Ci się znaleźć korzystniejszą ofertę innej firmy to wskaż nam ją a otrzymasz jeszcze lepsze warunki.

UWAGA: Nasza prowizja uwzględnia już wszystkie koszty, w tym:
- rozliczenie przy braku W-2
- pomoc w przypadku ewentualnej kontroli tożsamości
- jednorazowe wysłanie odwołania w przypadku korekty kwoty spodziewanego zwrotu


Możliwe rabaty

Aby uzyskać wybrany rabat należy podać jego kod podczas wypełniania formularza zgłoszeniowego. Rabaty nie łączą się (możesz użyć tylko jednego).

  • Rabat 10% - kod AGAIN - gdy rozliczasz się u nas kolejny raz (w chwili wypełniania zgłoszenia musisz mieć uregulowaną opłatę za wcześniejsze zgłoszenie)
  • Rabat 5-10% - gdy podasz kod otrzymany od naszego partnera