Opinie klientów - Zwrot podatku z USA

Opinie klientów rozliczających podatek z W&T USA znajdziesz również na naszym fanpage-u: facebook.com/ZwrotPodatkuWorkAndTravelUSA


Konrad P
Poznań
Wszystko przebiegło sprawnie i bardzo szybko. Zdecydowanie polecam.

Ewa K
Kominek
Bardzo profesjonalna firma.

Tomasz D
Pruszcz
Serwis działa naprawdę szybko i sprawnie. Instrukcja jest czytelna i nie sprawia problemu.

Dominik J
Dęblin
Wszystko w najlepszym porządku. 100% zadowolenia.

Patrycja B
Gubin
Obsługa na wysokim poziomie, profesjonalna i szybka pomoc w rozwiązywaniu wszelkich problemów związanych ze zwrotem podatków.

Agnieszka C
Myślenice
Cały proces zwrotu przebiegł sprawnie, bez żadnych problemów. Jestem bardzo zadowolona i nie mam żadnych zastrzeżeń :)

Tomasz S
Rzeszów
Fachowa i solidna firma, świetny kontakt i wszystko intuicyjnie proste. Z czystym sumieniem mogę polecić.

Maciej P
Opole
Wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Formalności przeprowadzane są szybko i przejrzyście. Jestem bardzo zadowolony z usługi.

Agnieszka S
Górno
Polecam usługi firmy TAX Consulting, cała procedura przebiegła sprawnie i bezproblemowo.

Stanisław Z
Kolbudy
Wszystko rzetelnie i szybko. Pozdrawiam

Katarzyna G
Bydgoszcz
Bardzo kompetentna i miła obsługa, czeki otrzymałam bardzo szybko. Bardzo polecam.

Anna S
Ostrowiec
Wszystko sprawnie i bezproblemowo! Dziękuje!

Witold K
Inowrocław
Firma szybko i profesjonalnie zajęła się moim zwrotem podatku z USA, a tzw. "papierologia" była zredukowana do minimum, co jest dla mnie dużym plusem. Tax Consulting jest firmą godną polecenia.

Piotr G
Skierniewice
Wszystko sprawnie i bardzo szybko! Polecam!

Weronika C
Rejowiec
Bardzo profesjonalnie, szybko i bez problemów. Polecam!

Jakub S
Bydgoszcz
Polecam, wszystko przebiegło sprawnie i szybko.

Artur K
Opatów
Współpraca z Państwem poszła w jak najlepszym porządku, sprawnie i szybko. Dziękuje.

Dominika J
Zrębice Drugie
Super, sprawnie i skutecznie (bez zbędnych telefonów, pytań i tego typu historii, tylko konkret). Polecam!

Marta S
Poznań
Wszystko przebiega bardzo sprawnie i przejrzyście. W razie jakichkolwiek problemów np błędu w formularzu albo przesunięcia ostatecznej daty składania wniosków, firma wiele razy poszła nam na rękę (grupa 20 osób do zniżki), nie było żadnego problemu. Odpowiedź na mail z zapytaniem była zawsze maksymalnie na następny dzień. Również na bieżąco byliśmy informowani o każdym następnym etapie całego procesu. Czeki już są u mnie, a jedyne co musiałam zrobić to przelać opłatę i złożyć jeden podpis, reszta zrobiła się "sama". BARDZO polecam :) 100% profesjonalizm.

Karolina W
Siedlce
Super, że ceny są elastyczne w zależności od kwoty zwrotu i naprawdę można się fajnie dogadać. Dodatkowo bardzo dobry kontakt mailowy. Sympatycznie i szybko. Ocena najlepsza.

Magdalena L
Kołobrzeg
Serdecznie polecam. Wszystko jest załatwione sprawne, szybko i profesjonalnie. Kwota zwrotu zgodna z początkowymi szacunkami.

Malgorzata S
Wieluń
Bardzo sprawny i szybki serwis. Dokumenty zostały wysłane do rozliczenia do USA jeszcze tego samego dnia, w którym doszły pocztą do Tax Consulting. Jedyne, do czego mogłabym się przyczepić to brak informacji na stronie o możliwych sposobach zapłaty; dopiero w mailu, który dostałam po wypełnieniu formularza okazało się, że płatność jest dokonywana przelewem. Fajnie byłoby, gdyby istniała też możliwość zapłacenia kartą przez internet.

Monika G
Bydgoszcz
Pomimo problemów ze strony urzędu stanowego odzyskałam swój zwrot podatku. Zdecydowanie na plus jest komunikacja z Państwa strony i zainteresowanie sprawą, dzięki temu pomimo problemów byłam spokojna, ze zajmą sie Państwo moja sprawa rzetelnie. Zdecydowanie poleciłabym Państwa usługi osobie która pracowała za granicą i potrzebuje pomocy podatkowej.

Paulina K
Toruń
Bardzo pomocne, bezstresowe załatwianie rozliczeń podatkowych. Polecam ;)

Dominika P
Kraków
Proces zwrotu podatku przebiegł szybko i sprawnie, ze strony firmy TAX Consulting wszystko działało bez zarzutu.

Grzegorz M
Warszawa
Jestem bardzo zadowolony z waszej usługi. Przede wszystkim wasza obsługa klienta stoi na najwyższym poziomie, żeby wymienić kilka rzeczy: błyskawiczny kontakt, obszerne i na temat wyjaśnienia, spora wiedza i doświadczenie. Na pewno będę wszystkim znajomym polecał. Dziękuję.

Paulina Ł
Szczecin
Zero problemów. Miły kontakt i bardzo szybka realizacja! POLECAM!!!

Maciej S
Poznan
Wszystko elegancko. Zadowolony dostałem zwrot:))

Katarzyns
Gdańsk
Szybka i sprawna obsługa bez żadnych problemów.

Mateusz M
Inowrocław/Gdynia
Serdecznie dziękuję za współpracę, która przebiegła na najwyższym poziomie. Jestem w pełni zadowolony. Pozdrawiam.

Joanna P
Krakow
Wszystko przebieglo szybko i bezproblemowo.

Anna N
Barkowice
Praca układała się bardzo dobrze. To pomocni i kompetentni doradcy.

Emil K
Kościan
Po wykonaniu swojej roboty, absolutnego MINIMUM i otrzymaniu potwierdzenia wpłaty prowizji dla TAX CONSULTING dokumenty zostały natychmiastowo wysłane do USA. Wszystkie instrukcje czytelne, proste w realizacji, czułem się jak dziecko prowadzone za rączkę (wielki pozytyw). Czek otrzymałem po 6 tygodniach. Zdecydowanie POLECAM!!!

Ewelina Ł
Susz
Bardzo dobra firma, bardzo dobry kontakt mailowy z przedstawicielem. Co prawda zwrot podatku stanowego dostałam dopiero we wrześniu ale to było spowodowane winą urzędu w stanie, w którym pracowałam, a nie firmy TAX Consulting. Z całą pewnością skorzystam z usług rozliczania podatku w przyszłym roku.

Patrycja N
Warszawa
Świetny kontakt i obsługa. Polecam!!

Magda P
Buk
Jestem bardzo zadowolona z usług Tax Consulting. Firma została mi polecona przez znajomych i szczerze mogę ją polecić dalej. Wszystkie informacje, dane wysyłki są na bieżąco aktualizowane, wszystko jest jasne. Czek doszedł dużo szybciej niż się tego spodziewałam! Dziękuję!

Marcin D
Łódź
Rewelacja!

Paweł T
Białystok
Bardzo dobra komunikacja podczas rozliczania podatku, szybko wysłane dokumenty, otrzymany zwrot zgodnie z kalkulacją oraz bardzo przystępna cena usługi.

Magda K
Kraków
Jestem bardzo zadowolona. Z usług biura skorzystałam z polecenia znajomej, a teraz sama będę je polecać. Szybki i sprawny kontakt. Jasne procedury. Gdy nie doszedł drugi czek, biuro błyskawicznie podjęło kroki i czek przysłano. Super!

Ola
Puławy
Jestem bardzo zadowolona z pomocy Tax Consulting przy rozliczeniu podatku z USA. Współpraca bezproblemowa, utrzymany kontakt mailowy, wykazane zainteresowanie klientem. Bez zastrzeżeń.

Barbara N
Wrocław
Polecam ten serwis, szybkie odpowiedzi mailowe na wszystkie pytania, sprawa załatwiona pomyślnie.

Katarzyna Z
Gdynia
Sprawnie i szybko. W razie wątpliwości odpowiadano na wszystkie moje pytania. Co więcej, mogłam liczyć na przypominanie o terminach i formalnościach. Z pewnością skorzystam w przyszłości!

Magda S
Kraków
Szybko i sprawnie. Rozliczałam podatek z dwóch lat. Otrzymałam pełen zwrot federalnego i stanowego podatku. Dziękuję i polecam ;)

Aleksandra G
Poznań
Tax Consulting jest profesjonalną firmą, odpowiedzialną i rzetelną.

Karolina C
Pruszków
Polecam, super, profesjonalna firma, która na czas wywiązuje się ze zobowiązań i dba o klienta.

Monika W
Mielec
Szybko, sprawnie i bez problemów! POLECAM :)

Izabela D
Kraków
Profesjonalna obsługa.

Paulina J
Płock
Bardzo rzetelna firma, sprawnie działająca i szczerze dbająca o klienta.

Kamila K
Zawiercie
Dobry kontakt, uprzejma obsługa. Po wysłaniu dokumentów dosyć długo nie otrzymałam potwierdzenia. Po 2 tygodniach wysłałam maila, szybko dostałam odpowiedź z przeprosinami i 10% rabatem. Rozumiem, że każdemu może zdarzyć się jakaś pomyłka, dlatego plus za kulturalne i odpowiednie zareagowanie na zaistniałą sytuację. Wszystko inne bez problemów.

Dawid O
Kraków
Usługi na najwyższym poziomie. Polecam DEO

Aleksndra C
Warszawa
Bardzo dobra firma, pomogła w odzyskaniu zwrotu podatku całkiem szybko, wszystko poszło sprawnie, bez problemów oraz tanio.

Katarzyna Ł
Żary
Świetna firma, wszystko na czas, zero jakichkolwiek pojawiających się wątpliwości. Informuja na bieżąco o każdym wykonanym kroku. Polecam!

Adrianna B
Ciecierzyn
Po wysłaniu dokumentów trzeba było trochę poczekać, ale jak już dostałam informację o tym, że czeki mają być wysłane, to przyszły bardzo szybko - tydzień szły ze Stanów :) Osobiście jestem bardzo zadowolona. Z tego co porównywałam, to jest to najtańsza firma zajmująca się zwrotem podatku i chyba najlepsza :) Otrzymałam cały zwrot, który mi przysługiwał. Polecam!

Elżbieta B
Wrocław
Wszystko poszło bardzo sprawnie i na czas. Jestem bardzo zadowolona z jakości usługi.

Kacper P
Katowice
Wszystko jak najbardziej w porządku, właściwie to nie mam żadnych zastrzeżeń. Wszystko na początku zostało mi jasno wyjaśnione, a czek doszedł szybciej niż się spodziewałem.

Julia P
Jarocin
Wszystkim polecam firmę TAX Consulting! Dobry kontakt, przesyłają wszystkie niezbędne informacje. Wysłałam zgłoszenie w marcu, a czeki były u mnie pod koniec czerwca/ początek lipca. Wszystko przebiegło szybko i bez komplikacji ;) POLECAM

Asia K
Kalisz
Szybko sprawnie i bez żadnych problemów, polecam :)

Anna B
Lidzbark
Bardzo szybkie i sprawne załatwienie sprawy, dobry kontakt. Na pewno w przyszłości skorzystam. Polecam wszystkim!

Agnieszka C
Radom
Kompleksowa obsługa, stały kontakt z szybkimi informacjami zwrotnymi. Firma rzetelna i godna polecenia.

Aneta M
Lublin
Profesjonalna obsługa, niewiele formalności i rozsądny cennik. Jestem bardzo zadowolona.

Paulina K
Żnin
Polecam, jestem bardzo zadowolona z obsługi. Bardzo dobry kontakt z klientem, odpowiedź na każde nurtujące pytanie w błyskawicznym czasie, 10/10!

Małgorzata W
Dzierżoniów
Szybkie załatwienie rozliczenia.

Mateusz D
Łódź
Bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Serdecznie polecam skorzystanie z usług TAX Consulting wszystkim, którzy nie mają czasu i ochoty męczyć się z "papierkową robotą".

Grzegorz K
Bydgoszcz
Wszystko przebiegło jak należy, po kilku dniach od zgłoszenia papiery poleciały do USA, a po 3 miesiącach dostałem czeka :) Bardzo profesjonalna firma, na pewno wybrał bym ją ponownie ;)

Patryk F
Nowy Sącz
Wszystko jak najbardziej ok!

Monika O
Warszawa
Wszystko szybko i sprawnie, człowiek nie musi się martwić, czy wszystko będzie załatwione. Polecam TAX Consulting przy rozliczaniu podatku z American Dream :)

Justyna P
Wrocław
Wszystko sprawnie i bardzo szybko. Najtańsze usługi zwrotu podatku z USA, które znalazłam w sieci.

Patrycja Ś
Wolsztyn
Wszystko super :)

Paweł E
Tarnowskie Góry
Jestem bardzo zadowolony z usług TAX Consulting, pełen profesjonalizm wszystko wyjaśnione w jasny i profesjonalny sposób. Polecam!!

Monika Z
Olesnica
Wszystko super, najlepsze ceny.

Dominika L
Wierzchowisko
Jestem bardzo zadowolona, obsługa klienta przez telefon bardzo miła, nie trzeba było długo czekać na infolinii jak to się zwykle zdarza. Ogólnie wszystko na plus. Polecam!

Klaudia K
Tarnowskie Góry
Pełen profesjonalizm, szybka obsługa i prosta procedura;))) Jestem zadowolona w 100%

Maria P
Poznań
Serdecznie polecam usługi firmy Tax Consulting w zakresie zwrotu podatku z USA. Zdecydowaną zaletą jest korzystna prowizja, w porównaniu do innych firm jest ona naprawdę niewysoka, a dodatkowo przy zapisie grupowym lub poprzez facebooka można zyskać dodatkowy rabat.

Martaa B
warszawa
Wszystko załatwione sprawnie i bezproblemowo. Jestem zadowolona z usług Tax Consulting :)

Małgorzata K
Wolbórz
Wzorowa obsługa klienta, pracownicy bardzo sympatyczni i zawsze gotowi do wyjaśnienia wszelkich niejasności. Nie ma problemu z dodzwonieniem się na podany numer telefonu, szybka odpowiedź na wiadomości. Czek ze zwrotem podatku otrzymałam szybciej niż się tego spodziewałam. Nie mam nic do zarzucenia tej firmie, wszystkim gorąco polecam :)

Marta B
Wierzchowisko
Bardzo profesjonalna obsługa! :)

Maciej K
Gostyń
Po raz drugi skorzystałem z Waszych usług i jestem zadowolony. Trochę było czekania, ale to nie z Waszej winy :) A 9, żeby nie spoczywać na laurach :) Pozdrawiam Maciej

Magdalena P
Lublin
Po raz czwarty ubiegałam się o zwrot podatku z USA, lecz pierwszy raz korzystałam z usług Państwa firmy. Muszę przyznać, że łatwość z jaką można dopełnić wszelkich formalności i szybkie działanie są zdecydowanie atutami TAX Consulting. Już w tym momencie wiem, że na pewno skorzystam z Państwa usług w przyszłym roku.

Ewelina C
Ziemięcice
Bardzo polecam firmę Tax Consulting. Szybko załatwili moją sprawę (zwrot podatku z USA) i pomogli mi odzyskać cały podatek. Kontakt z nimi przebiega bardzo sprawnie, ludzie są pomocni, a cena za usługi w sam raz. Polecam jeszcze raz! :)

Piotr Ż
Szczecin
Miły Pan w biurze, wszystko zgodnie z uzgodnieniami, generalnie super:) nie można się do niczego przyczepić:)

Paulina W
Kołobrzeg
Bardzo dobra współpraca, rzetelna firma. Najwyższa jakość w jak najszybszym terminie. Gorąco polecam ;)

Katarzyna M
Warszawa
Wszystko super, szybko jasno i bezproblemowo, polecam

Marta K
Poznań
Szybko i bezproblemowo! Jeszcze skorzystam!

Iga S
Piotrków
Polecam biuro, profesjonalna obsługa, szybki i dobry kontakt, czek przyszedł równo po 3-ech miesiącach.

Paweł W
Poznań
Korzystałem z pomocy "TAX Consulting" już drugi raz i nie zawiodłem się. Tym razem mój przypadek był bardziej złożony, ponieważ nie przebywałem na terenie Stanów Zjednoczonych w roku kiedy otrzymałem premię, ale udało się wszystko szybko i poprawnie załatwić. Dostawałem szybkie i konkretne odpowiedzi na moje pytania. Cały proces był prosty, bezstresowy, a wszystko odbyło się szybko i bezproblemowo. Dodatkowo otrzymałem zniżkę za ponowne korzystanie z usług tej firmy. Jak najbardziej polecam.

Maks K
Łódź
Wszystko bardzo sprawie, świetny kontakt. Gorąco polecam!

Olek T
Lisków
Najtańsza oferta w internetach. Czas oczekiwania standardowy. Jak na tą cenę prymusowy! Pierwszy raz się rozliczałem z podatku z USA ale jak będę na przyszłość się rozliczać ponownie to na pewno wybiorę też tą firmę. :)

Adrian W
Gniezno
Wszystko poszło sprawnie i szybko. Polecam

Paweł M
Kraków
Wszystko doskonale, sprawnie, wzorowy kontakt, zwrot podatku wpłynął na konto. Sama radość! :) Gorąco polecam!

Wiola W
Łódź
Serdecznie polecam, pełen profesjonalizm i kompetentna obsługa.

Joanna F
Olsztyn
Korzystałam 4 razy i nigdy nie miałam żadnych problemow. Szybka i rzetelna realizacja, plus stały kontakt. Bardzo pozytywnie. Polecam.

Piotr
Sochaczew
Cała procedura zwrotu podatku przebiegła bardzo sprawnie - ok 2 msc. Biuro w sposób przejrzysty i zrozumiały informuje o wszelkich formalnościach - rodzaju niezbędnych do wysłania dokumentów, sposobu wypełnienia wniosków itp. oraz o możliwości sprawdzenia statusu sprawy na stronie IRS. Jedyny mankament to może dość droga prowizja, aczkolwiek po otrzymaniu czeku ze zwrotem podatku - nie narzekam :) Biuro na pewno godne polecenia!

Dominika
Sandomierz
Nie mam zastrzeżeń co do wiarygodności, profesjonalizmu oraz czasu realizacji zwrotu podatku.

Zuzanna
Chorzów
Wszystko bez problemu, szybko i sprawnie, czeki dotarły nawet szybciej niż się spodziewałam, polecam!

Sandra
Śliwice
Jestem zadowolona, wszystko zgodnie z ustaleniami. Pozdrawiam:)

Aleksandra
Ślesin
Obsługa klienta bez zastrzeżeń. Szybkie odpowiedzi mailowe i telefoniczne. Bardzo dobry kontakt i interwencja w razie pytań zainteresowanego.

Leszek
Nowa Sól
Szybka i sprawna obsługa bez żadnych poślizgów. Jasne warunki umowy. Wszystko zrealizowane zgodnie z planowanymi założeniami.

Kamil
Szczecin
Wszystko załatwione tak jak należy, bardzo dobry kontakt. Rzetelna obsługa, pomoc w przypadku problemów z otrzymaniem zwrotu.

Julia
Warszawa
Całość przeprowadzona bardzo sprawnie, wysłałam dokumenty i nie musiałam się martwić. Dziękuję!

Aleksandra
Gdynia
Jasno opisany schemat działania (co należy wydrukować, gdzie podpisać itp), szybkie załatwienie spraw, szybka odpowiedź na maila, zniżka grupowa.

Paweł
Przeworsk
Załatwione szybko i w miarę tanio, czekałem łącznie mniej niż 3 miesiące.

Martyna
Radzionków
Super, wszystko na czas. Szybkie załatwienie formalnośći, brak problemów z kontaktem.

Aleksandra
Warszawa
Bardzo sprawnie i szybko. Odzyskałam pełny zwrot podatku. Polecam!

Jakub
Racula
Już kolejny raz skorzystałem z oferty jaką przedstawiło TAX Consulting. Po raz kolejny jestem w 100% usatysfakcjonowany tym w jaki sposób firma podchodzi do klienta. Wszelkie formalności dokonuje się bardzo szybko, bieżąco informowany jestem o każdej podejmowanej czynności. Wszystko przebiegło zgodnie z planem. Nie mam żadnych zastrzeżeń, pełen profesjonalizm. Oby tak dalej! Polecam wszystkim.

Bartłomiej
Gdynia
Sprawnie, profesjonalnie. Polecam i dziękuję.

Natalia
Nowy Sącz
Bardzo dobra firma. Szybko, miło i sprawnie. Dziękuję.

Karolina
Kielce
Współpracę z Tax Consulting oceniam bardzo dobrze, wszystko przebiegło zgodnie i bardzo szybko uzyskałam zwrot podatku z USA. Szczególnie doceniam szybkie odpowiedzi na wysyłane wiadomości mailowe. Gdy będzie taka możliwość, to na pewno jeszcze raz się zdecyduję na korzystanie z usług Tax Consulting. Na chwilę obecną będę Państwa polecać znajomym. Pozdrawiam serdecznie, Karolina

Agata
Wroclaw
Bardzo szybkie i rzetelne załatwienie sprawy. Wszystkie informacje zostały mi udzielone na początku współpracy. Sprawy potoczyły się bardzo szybko. Pierwszy czek otrzymałam już po miesiącu od momentu wysłania dokumentów. Cena najniższa na rynku! - porównywałam opłaty z wieloma konkurencyjnymi firmami. Moglibyście rozszerzyć ofertę o podatek z Niemiec:)

Wojciech
Białystok
Jak zwykle szybko, sprawnie i bezproblemowo pieniądze po wyznaczonym czasie trafiły na konto. Polecam gorąco

Karina
Piła
Fantastyczna obsługa! Zawsze błyskawiczna odpowiedź na wszelkie nurtujące pytania. Szybko i prosto !

Łukasz
Chojnice
W pełni profesjonalna obsługa. Bardzo dobry kontakt, odpowiedź zawsze otrzymasz szybko i na temat. Jeśli pojawią się jakieś problemy - możesz liczyć na pomoc.

Patrycja L
Gdańsk
Szybko, sprawnie, miło i profesjonalnie :) Dokładnie tak sobie wyobrażałam procedurę zwrotu podatku.

Cyprian S
Busko-Zdrój
Polecam. Wszystko zgodnie z opisem, terminy dotrzymane.

Rafał C
Swarzędz
Jestem bardzo zadowolony z usług firmy. Pełen profesjonalizm oraz bardzo szybki zwrot podatku, zarówno stanowego, jak i federalnego. Polecam

Bartek N
Bydgoszcz
Polecam firmę TAX Consulting jako specjalistę z zakresu zwrotu podatku z zagranicy. Każdy etap został poprowadzony bardzo profesjonalnie i skutecznie. Należy wspomnieć również o najniższych kosztach oraz możliwości realizacji czeków w bardzo atrakcyjnej formie. Polecam wszystkim niezdecydowanym. 100% zadowolenia i gwarancji otrzymania pieniędzy!

Marta
Gorzów Wlkp.
Zainteresowanie klientem i fachowa pomoc.

Beata P
Gdynia
Współpracę oceniam na 10 punktów, szybka odpowiedź na maile i miła obsługa. Bardzo żałuję, że nie mogę zrealizować czeku za pośrednictwem Państwa firmy, realizowałam czek ze zwrotem stanowym, byłam bardzo zadowolona. Firma godna polecenia i zaufania. Dziękuję za współprace i życzę sukcesów.

Marta B
Częstochowa
Wszystko zgodnie z umową! :)

Ekaterina
Warszawa
Dziękuję za pomoc! Polecam!

Anna
Radomsko
Bardzo szybka i sprawna pomoc - staly kontakt. Rozliczam sie z roku na rok z pomoca Tax Consulting - Serdecznie polecam !!!

Sylwia D
Lidzbark
Szybka, wręcz ekspresowa obsługa. Informacje są przekazywane prosto i czytelnie, bez zawiłości. Bardzo podoba mi się fachowość wykonywanych usług, jestem zaskoczona, że zwrot podatku nastąpił tak szybko i dlatego z pewnością skorzystałabym ponownie z usług firmy TAX Consulting, a gdybym miała okazję poleciłabym tę firmę innym osobom.

Piotr B
Zabrze
Najtaniej, najszybciej, najbardziej profesjonalnie. Nic dodać nic ująć.

Robert T
Tarnów
Wszystko w jak najlepszym porządku. Kontakt z firmą 10/10, informacje rzetelne, bez owijania itp. . Na pewno skorzystam w przyszłości :).

Kamil N
Gdańsk
Jestem ogólnie zadowolony.

Kamila T
Krakow
Jestem bardzo zadowolona z Państwa usług. Na pewno będę polecać firmę w przyszłości. Zwróciłam na Państwa uwagę dzięki przystępnej cenie, a teraz chwalę sobie także łatwość i szybkość oraz możliwość przelewu bezpośrednio na konto amerykańskie. Nie zdzierają Państwo pieniędzy za nic. Super!!!

Kuba T
Racula
Wszystko przebiegało zgodnie z planem, od kilku lat korzystam z oferty TAX Consulting. Rozliczanie nie wymaga żadnego wysiłku, tylko wkładu pieniężnego, co jednak najważniejsze DUŻO niższego niż u konkurencji. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam!!

Krzysztof S
Piotrków Trybunalski
Ekspresowa i profesjonalna obsługa !

EDYTA B
BARTOSZYCE
Z usług TAX consulting korzystam już po raz kolejny. Jak zwykle wszystko przebiegło szybko i bezproblemowo. Pełen profesjonalizm. Polecam

Krzysztof W
Poznań
Mało formalności, szybka obsługa.

Dominika W
Rybnik
Wszystko szybko, sprawnie i bez jakiegokolwiek problemu, polecam w 100% !!!

Tomasz W
Boguszów Gorce
Czeki doszły po 1,5 miesiąca. Pełna satysfakcja.

Bartłomiej G
Gdynia
Tax Consulting wywiązało się wzorowo, dokładnie tak, jak zostało napisane na stronie zwrotpodatku.pl. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

Jarek G
Kalisz
Gorąco polecam tą firmę, pomogli mi w otrzymaniu zwrotu w bardzo szybkim czasie, do tego prowizja jaką wzięli wyniosła 5,5% :) Gorąco polecam!

Natalia S
Warszawa
Ogromnie polecam. Szybko, łatwo i zwrot na koncie miałam po miesiącu.

Maria W
Kozmian Wlkp
Bardzo dziekuje za szbkie, fachowe i bezproblemowe zalatwienie sparawy:) Pozdrawiam serdecznie

Michał B
Skierniewice
Ocena 10 za klarowne instrukcje i szybkie działanie.

Sviatlana M
Warszawa
Szybko, sprawnie i przyjemnie!

Michał B
Golub-Dobrzyń
Pełen profesjonalizm, super kadra, bardzo pomocna i przede wszystkim szybko i wygodnie, 100% odzyskanego podatku!!! Polecam, zresztą i tak wybierzecie TAX Consulting...

Michał G
Dębica
Szybko i sprawnie, warto skorzystać z oferty firmy. Pełen zwrot, pełne zadowolenie.

Małgorzata G
Toruń
Rozliczenie podatku z USA przebiegło bezproblemowo i szybko (czek z zwrotem otrzymałam po 7 tygodniach). Firma rzetelnie wywiązała się ze swoich obowiązków. Możliwe, że kiedyś jeszcze skorzystam z Państwa usług.

Piotr P
Kielce
Z usług TAX consulting korzystam już po raz kolejny. Jak zwykle wszystko szybko i przedewszystkim rzetelnie. Dobry kontakt z infolinią. Polecam

Małgorzata R
Racula
Moja ocena 10, Od 5 lat realizuje czeki stanowe w tej firmie. Wszystko przebiega sprawnie i terminowo. Firmę polecam swoim znajomym.

Katarzyna D
Warszawa
Serdecznie polecam firmę Tax Consulting. Zanim zdecydowałam się na współpracę z firma, dokładnie przeanalizowalam oferty konkurencji. Okazało się, że Tax Consulting nie tylko ma najniższą prowizję, ale podjął się także odzyskać 100% podatku (jedna z firm konkurencyjnych Taxback obliczyla, że mam DOPLATE jednego z podatkow). Do końca nie wierzylam ze odzyskam całą sumę, aż do teraz, kiedy otrzymałam paychecki na całe kwoty. Koleżanka również otrzymała 100% zwrotu. Dobry kontakt mailowy z firma, szczerze polecam.

Dominika W
Rybnik
Wszystko poszło barrrdzo szybko i sprawnie po 8 tygodniach czek ze zwrotem podatku miałam już w rękach. Polecam!!!

Lukasz M
Wolsztyn
Dobry kontakt, sprawy załatwione sprawnie i bez zbędnych opóźnień

Jakub T
Zielona Góra
100% zadowolenia, kolejny raz nie zawiodłem się na tej firmie. Polecam!!

Natalia S
Radom
Same plusy, żadnych problemów. Wysłałam dokumenty i po prostu po 8 tygodniach dostałam wpłatę na konto. Rozliczałam się wcześniej z innymi firmami i było albo drogo, albo zwrot bardzo późno. W Tax Consulting poszło szybko, łatwo i za dobrą cenę. Super, polecam!

Anna S
Bochnia
Łatwo szybko i przyjemnie, jedyna rzecz którą musiałam zrobić to wysłać dokumenty, a przebieg rozliczenia w każdej chwili mogłam sprawdzić w panelu klienta. Czek otrzymałam po niecałych 3 miesiącach. Polecam!

Wojciech S
Białystok
Świetna obsługa szybki zwrot podatku :) Polecam na pewno skorzystam w przyszłym roku.

Anna R
Sanok
Firma TAX Consulting to moim zdaniem dobra firma, pracująca rzetelnie i terminowo. Nie mam nic do zarzucenia.

Emilia W
Pionki
Jesteście fantastyczni! Dostałam 100% zwrotu, a bardzo wątpiłam w to, że się uda. Czek dostałam trzy tygodnie przed spodziewanym terminem

Magdalena B
Katowice
Usługi firmy Tax Consulting oceniam jak najwyżej, z pewnością skorzystałabym z ich usług ponownie. Nie spodziewałam się, że odzyskam podatek z USA w tak krótkim czasie (w miesiąc). Są rzetelni, pomocni oraz jak dla mnie poiadają najprzystępniejszą ofertę.

Łukasz Z
Zychlin
Solidnie, szybko, sprawnie. Bardzo polecam!!!

Agata K
Gdynia
Bardzo sprawna i profesjonalna obsluga.

Magdalena S
Szczecin
Z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę każdemu kto stara się o zwrot podatku z USA! Natychmiast otrzymałam fachową pomoc i pieniądze ze zwrotu otrzymałam bardzo szybko! Warto dodać, że dzięki tej firmie odzyskałam cały podatek, stanowy i federalny! Dobrą rzeczą jest także kalkulator podatkowy dostępny na stronie firmy, dzięki któremu wiedziałam jakiego zwrotu się spodziewać i ile będzie wynosić prowizja firmy! Gorąco polecam tę firmę!!!

Mirek F
Bełżyce
Nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń w stosunku do firmy Tax Consulting. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie (rozliczałem się trochę po terminie, więc to tym bardziej cieszy). Uzyskałem zwrot podatku z USA w postaci całości przysługującej kwoty - kolejny plus. Jednym słowem, polecam !

Katarzyna K
Warszawa
Polecam korzystanie z usług firmy Tax Consulting. Jestem bardzo zadowolona z działania tej firmy. pozdrawiam:)

Marian Marek K
Choszczno
Znacząco wyższa kwota zwrotu niż gdybym sam składał formularze i niż oferuje większość firm. Terminowość i solidność w świadczeniu usług i najniższa prowizja przy dużych kwotach zwrotu, jaką znalazłem (227zł w porównaniu do co najmniej 1000zł). Ogólnie zdecydowanie polecam zwrot podatku z TAX Consulting!

Krzysztof M
Rzeszów
Bardzo polecam skorzystanie z tej firmy, wszystko przebiegło wzorcowo tak jak powinno być. 10/10

Piotr F
Olecko
Jestem bardzo zadowolony z fachowości firmy Tax Consulting. Papiery wysłałem w połowie kwietnia i już pierwszego czerwca na Dzień Dziecka dostałem czek (zwrot podatku z USA), to był dopiero prezent :). Szybko, fachowo, 100 % profesjonalizmu, dziękuję i pozdrawiam!

Łukasz
Warszawa
Wszystko przebiegło bezproblemowo.

Urszula F
Gorzów Wlkp.
Usługi na najwyższym poziomie, szybko, łatwo i fachowo!! Polecam każdemu skorzystanie z usług TAX Consulting.

Karol
Polska
Szybki i przyjazny kontakt mailowy, bezproblemowa współpraca, szybkie załatwienie sprawy - zwrot dostałem dwa miesiące po wysłaniu papierów do firmy Tax consulting. Szkoda tylko, że nie chcieli mi przysłać skanów wypełnionych już dokumentów, ale to oczywiście byłoby frajerstwo ze strony firmy :P Jestem bardzo zadowolony ze współpracy.

Marta M
Myszków
Wszystko zostało przeprowadzone bardzo szybko i profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolona z usługi zwrot podatku w TAX Consulting.

Karol
Warszawa
W pełni polecam usługi firmy TAX Consulting - cały proces - zwrot podatku - przebiegł bardzo sprawnie, bez żadnych opóźnień. Bardzo dobry kontakt z pracownikami firmy. Dostałem całkowity 100% zwrot podatku z USA - inne firmy z tej branży prognozowały, że zaledwie 2/3 zapłaconego podatku nadaje się do zwrotu.... Myślę, że dalszy komentarz jest zbędny :)

Paweł H
Przeworsk
Bardzo sprawna firma, wszystkie formalności (wraz z pocztą) załatwiłem w 2 godziny. Gorąco polecam!!

Ewa
Gruszczyn
Firmę oceniam dobrze. Odzyskałam zwrot całego podatku. Niestety na stanowy musiałam czekać rok, po późniejszej interwencji. Nie wiem czy to wina zaniedbania firmy czy bezpośrednio urzędów stanowych. Ale i tak polecam, i następnym razem skorzystam ponownie.

Milena M
Walanów
Godna polecenia firma, byłam bardzo zadowolona z jej usług. Serdecznie polecam zwrot podatku wszystkim!

Bartosz W
Wrocław
Obsługa, rzetelność i terminowość - wszystko na najwyższym poziomie, takim, jakiego oczekiwałem. Polecam wszystkim "zwracającym" ;)

Marcin R
Zielona Góra
Profesjonalna obsługa, dobry kontakt, dostępność statusu zwrotu podatku, szybkie załatwienie sprawy, czek przesyłany z urzędu podatkowego do domu, wysokie zwroty podatku, bardzo duża skuteczność to jak najbardziej plusy. Rozliczam się już po raz 4 z tą firmą. Jest sprawdzona a zwrot podatku jest wysoki i pewny! Rozliczając się w lutym, czeki są w domu już w kwietniu. Podsumowując warto zaufać tej firmie. Nawet jeśli koszt jest większy niż u konkurencji, uznałem że jakość i pewność jest ważniejsza. W przedziale od 1 do 10 oceniam na 8.

Jędrzej B
Poznań
Rewelacyjna obsługa klienta, fachowo i rzetelnie wszystko wytłumaczone, prosty system dokumentacji zwrotu. Wszystkie sprawy są rozwiązywane na bieżąco, zleceniodawca uzyskuje informacje po przekroczeniu każdego etapu zwrotu, obieg dokumentów na linii zlecający - tax consulting także bdb, bez jakichkolwiek zastrzeżeń, bez kolejek itd itp Ocenę poprawia także fakt, że np w moim przypadku przeciągała się sprawa zwrotu i pracownicy biura nie odsyłali mnie z kwitkiem "proszę czekać" tylko wystosowali odpowiednie dokumenty Jak się okazało niepotrzebnie ponieważ 2 dni później otrzymałem zwrot. Polecam jak najbardziej!

Michał S
Gdańsk
Bez zastrzeżeń. Usługa wykonana jak należy, do tego niskie (z tego co wiem, najniższe w Polsce) prowizje. Polecam z czystym sumieniem.

Izabela
Brody
Bardzo polecam zwrot podatku! Świetna obsługa, prosty w obsłudze serwis informacyjny.

Krzysztof B
Kielce
Wszystko odbyło się terminowo i mogłem śledzić status sprawy cały czas. Polecam TAX Consulting

Krzysztof G
Bydgoszcz
Szybko i profesjonalnie i 100% uczciwość. Jestem bardzo zadowolony z rozliczenia.

Mateusz Ż
Mława
Wszystko dobrze i zwrot podatku szybko załatwiony.

Sylwia K
Lublin
Jestem bardzo zadowolone ze współpracy z firmą Tax Consulting i zamierzam korzystać z ich usług w przyszłości. Szybko pomogli mi rozliczyć się z podatku. Znalazłam ich sama w Internecie i wydali mi się najlepsi, a zarazem niedrodzy, co zazwyczaj nie idzie ze sobą w parze. Zachęcam do korzystania z usług firmy Tax Consulting.

Łukasz S
Wrocław
Zwrot podatku z USA - Szybko, sprawnie, czytelnie, bez problemów.

Katarzyna K
Łódź
Wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo.

Małgorzata K
Chojna
Bardzo dobra komunikacja, wszystko załatwione przez internet. 3 lata z rzędu rozliczałam podatek z USA za pośrednictwem Tax Consulting. Bardzo dobra organizacja. Mogę polecić każdemu zwrot podatku przez tą firmę. Dzięki

Patrycja K
Warszawa
Jestem zadowolona z pomocy Tax Consulting. Polecam innym, którzy chcą szybko odzyskać swój podatek:)

Marek W
Łódź
Wszystko (zwrot podatku USA) zostało szybko i sprawnie załatwione. Dziękuję za pomoc :)

Wioleta H
Sokółka
Witam serdecznie. TAX Colsunting jest rzetelną i profesjonalna firmą, jak również niedrogą. Polecam innym korzystanie z jej ofert.

Magdalena K
Czerwionka
Z Tax Consulting skorzystałam pierwszy raz. Musze przyznać, że jestem bardzo zadowolona z przepływu informacji. Każdy etap procesu zwrotu podatku z USA - przekazu czeku czy już później pieniążków jest podawany na stronie internetowej, dzięki czemu wiedziałam, że moje zgłoszenie, dokumenty, pieniążki nigdzie nie zginęły. Miałam także kilka pytań w trakcie, ale pisząc maila szybko otrzymałam satysfakcjonującą mnie odpowiedź. Jedyny minus to krotki czas pracy biura, wiec nie mogłam zapytać telefonicznie, bo albo było zajęte albo nikt nie odbierał. Ale na szczęście szybka odpowiedz mailem sprawiła, że nie mogę złego słowa powiedzieć o tej firmie. Polecam innym !!

Agata G
Wrocław
Muszę powiedzieć szczerze że byłam bardzo mile zaskoczona firmą Tax Consulting. Na forach i znajomi straszyli że 3 miesiące trzeba czekać na zwrot podatku z USA, że rzadko cała kwota zostaje zwrócona. A tymczasem już po niecałych 8 tyg dostałam czek ze stanów z pełnym zwrotem podatku. Bez zarzutu. Polecam

Paweł P
Włocławek
Według mnie firma Tax Consulting = Kompetencja. Korzystając z usług tej firmy możemy być pewni, ze powierzone im sprawy (rozliczenie podatku) są prowadzone rzetelnie i terminowo. Bez wątpienia, w przyszłości będę korzystał z usług tej firmy, która jest godna polecenia. 100 % SATISFACTION

Malwina R
Puławy
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tą firmą. Wszystko zostało wykonane zgodnie z ustalonymi terminami, a nawet wcześniej. Zwrócono mi całą kwotę podatku, także jestem mile zaskoczona, ponieważ słyszałam, że zwracają od 50% wzwyż ale rzadko 100%. Na zadawane przeze mnie pytania zawsze otrzymywałam odpowiedź. Włożyłam w to mało przygotowań, a dzięki tej firmie odzyskałam zwrot podatku z USA w sposób sprawny i w pełni satysfakcjonujący. Na pewno zdecydowałabym się ponownie skorzystać z usług tej firmy. Polecam wszystkim.

Dorota S
Poznań
Wszystko ok, bez żadnych problemów.

Michał B
Kielce
Jak dla mnie rewelacja!! Sympatyczny kontakt, brak problemów, szybkie działanie! Drugi raz z rzędu korzystam z usług Tax Consulting (zwrotpodatku.pl) i jak najbardziej jestem zadowolony! Dokumenty zwykle wysyłam z początkiem marca, a zwrot podatku z USA na konto w Stanach otrzymuję pod koniec kwietnia!! Za rok też skorzystam z ich usług!!

Anna
Wrocław
Sprawdzałam ofertę kilku firm, ale szybkie i konkretne odpowiedzi z TAX Consulting pobiły wszystkich. Na zwrot podatku 2008 (federalny i stanowy z Californi) czekałam około 10 tygodni.

Joanna R
Kartuzy
Ja rozliczałam się za rok 2005 przez Tax Consulting. jestem zadowolona z ich pracy, szybko sprawnie i odzyskałam całą sumę. W tym roku też się z nimi rozliczam, już wysłali moje dokumenty do USA i pozostaje teraz tylko czekać. Składałam dokumenty w marcu i już na początku czerwca dostałam czek stanowy i zaraz potem federalny i realizowałam je w USA.

Izabela E
Łódź
Dołączam bardzo pozytywna opinie na temat biura Tax Consulting, polecam ponieważ bardzo profesjonalnie i poważnie traktują klienta. Bardzo miłą niespodzianka był tez krótki okres oczekiwania na czeki - z podatkiem stanowym i federalnym dostałam do PL po około 2 miesiącach od wysłania przez Tax Consulting moich zeznań do USA, żałuje ze skorzystałam z ich usług dopiero po ostatnich wakacjach, gdyż to oszczędziłoby mi dużo czasu i nerwów które straciłam przez pewną łódzką firmę.

Karol G
Barwinów
Skorzystałem z ich usług 2008 roku. Dokumenty wysłali w połowie lutego. Na początku kwietnia dostałem zwrot podatku federalnego na konto w USA. Jak dla mnie naprawdę szybko! Zwrot podatku 100% Polecam!

Agnieszka P
Katowice
TAX Consulting - polecam, współpraca bez zarzutu, szybko, zawsze odpowiadali na moje wątpliwości, jeśli miałabym jeszcze raz wybierać zdecydowałabym się ponownie na zwrot podatku przez tą firmę

Magda S
Kraków
Ja również polecam! 3 razy ubiegałam się o zwrot podatku przez tą właśnie firmę i za każdym razem wszystko było w porządku!

Wojtek K
Lublin
Absolutnie polecam! Bardzo solidna firma, rewelacyjna obsługa i niezwykła uczciwość!

Katarzyna O
Piaskowo
Też polecam tą firmę - wszystko załatwiają, żadnych zastrzeżeń. Jeśli wynikają jakieś problemy niezależne od nich, a z winy USA to pomagają wszystko pozałatwiać Warto!

Wojtek T
Radom
Korzystałem z usług tej firmy i mogę ją polecić.

Wojtek R
Stargard
W moim przypadku odzyskali 100% podatku federalnego i 100% stanowego. Rozliczałem sie po 2 latach od wyjazdu. Od dnia wysłania papierów do dnia otrzymania czeków upłynęło odpowiednio 8 i 9 tygodni (wiec poszło bardzo szybko).

Marta K
Zapłaciłem co prawda chyba aż 250zł (coś koło tego), ale mimo że dopiero pod koniec kwietnia wysłałem wszystko, to zwrot mi przyszedł i to nawet większy, niż obliczony o jakieś 16$. Tak więc nie wiem czy są tani, ale ze zwrotu podatku jestem zadowolony (101% ponad).

Ewa W
Warszawa
Polecam zwrot podatku USA załatwiany przez Tax Consulting, już po 2,5 miesiącach dostałam czek.

Adam J
Reda
W moim przypadku wszystko wykonali od ręki i od znajomych wiem ze i u nich zwrot podatku z USA w 100% nie był problemem.

Agnieszka S
Szczecin
Polecam Tax Consulting. W zeszłym roku byłam na Work&Travel w USA i kolega "z doświadczeniem" polecił mi zwrot podatku przez stronę www.zwrotpodatku.pl. Poszło bardzo szybko, odpowiadają tam na najgłupsze pytania :) Rozliczali się tam też moi znajomi i teraz też ich polecam.